پویا صنعت پارس

زمینه فعالیت، تجارب و تخصص پویا صنعت پارس مشاوره فنی، آموزش، محاسبه، طراحی، اجرا، نصب، تعمیر تاسیسات شامل موارد زیر می‌باشد.

• Oil Inject Screw Air Compressor
• Air Dryer Reciprocating
• Air Dryer Absorption
• Filtration & Pneumatic

طی ساهای اخیر تحقیق و بررسی در حوزه ضریب تبدیل انرژی و کاهش مصرف انرژی برق ۱۵-۳۵% ، کاهش استهلاک تاسیسات تولید هوای فشرده، افزایش مدت زمان تعویض لوازم مصرفی در کارخانجات صنعتی و بیمارستانها بطور علمی و عملی صورت گرفت. در ایران به عنوان اولین گروه نصب (Inverter – VSD) فعالیت علمی و عملی خود را از ۱۰ سال پیش آغاز نمودیم.
طراحی و ساخت Dryer Refrigerator Dew Point< 0∙c موجب کاهش مصرف انرژی در تولید هوای فشرده با رعایت استاندارد ISO 8573-1 و حذف خشک کن جذبی را به همراه داشت.
درصنایع نفت و گاز و سایر صنایع کوچک و بزرگ و بیمارستان ها برای حذف رطوبت از هوای فشرده انرژی قابل ملاحظه ای را مصرف می نمایند و در بعضی از موارد برای کاهش و جذب بیشتر رطوبت الزاما باید از Air Dryer Absorption استفاده گردد.
در دنیا برای اولین بار گروه ما موفق به طراحی و ساخت Air Dryer Refrigerator Dew Point< 0∙c گردید. دستاوردهای علمی و عملی در حوزه D&I با طراحی و ساخت Air Dryer Refrigerator Dew Point< 0∙c موجب جایگزینی این نوع Dryer Refrigerator باDryer Absorption گردید با کاهش هزینه اولیه خرید Air Dryer، کاهش هزینه نگهداری و سرویس، کاهش مصرف انرژی با افزایش بهره وری و بهینه سازی سطح کیفیت هوای فشرده با حداقل رطوبت را به همراه دارد.
در تحقیق و بررسی Oil Inject Screw Air Compressor مداری طراحی گردیده است که سنسور ترانسدیوسر فشار در مخزن فیلتر سپراتور نصب و از هوای خروجی Air end مقدار فشار هوا را اندازه گیری می نماید، در این طراحی که برای اولین بار در دنیا صورت گرفته نتایج قابل ملاحظه ای از نظر کاهش استهلاک و خرابی Air end و الکتروموتور را همراه دارد.
تحقیقاتی را بر روی طراحی و مونتاژ Oil Inject Screw Air Compressor به اتمام رسیده که نمونه این طرح در هیچ یک از شرکتهای معتبر ساخت Oil Inject Screw Air Compressor ملاحظه نشده و هزینه طراحی و ساخت، نگهداری، سرویس، تعمیر و کاهش مصرف انرژی و ضریب تبدیل انرژی نسبت به طراح های موجود در بازار از شرایط مطلوب و بهینه ای برخوردار است بعبارتی سرمایه گذاری در این طرح و ساخت نسل جدید Oil Inject Screw Air Compressor دستاوردهای قابل ملاحظه ای برای صنایع نفت و گاز و صنایع بزرگ و کوچک و بیمارستانها به همراه دارد و حداکثر شرایط بهینه، افزایش ضریب بهره وری و نگهداری، سرویس، تعمیر و با حداقل احتمال خرابی قطعات در ساخت، مونتاژ و طراحی در نظر گرفته شده است.

تخصص ما

مشاور و مهندسی فروش - 16 سال
طراحی و ساخت - 10 سال
خدمات پشتیبانی - 14 سال
آموزش - 10 سال

موفقیت از نگاه ریاست پویا صنعت پارس

سرمایه مادی هر انسان موفق نسبت به آرزو و اندیشه هایش اندک است. بررسی و تحلیل روش زندگی و تفکر افراد موفق ماندد انیشتین ، ماری کوری ، پروفسور حسابی و … سایر شرکتهای موفق مانند Festo ، Parker ، BOGE ، Atlas Copco ، Microsoft و … بیانگر و تجلی تعریف دقیقی از موفقیت و کامیابی است.

پویا صنعت پارس (PSP) با تاکید بر شاخص های اصول مدیریتی مفتخر است فعالیت خود را با رعایت تعهد و مسئولیت پذیری ، تحقیق و خلاقیت ، احترام به زمان و حقوق مشتری، اهتمام در ارائه تجربه و دانش به جامعه صنعتی آغاز نموده است.

شجاعت در پذیرش خطا و جبران خسارت ، پشتکار ، صبر و استقامت در دستیابی به اهداف متعالی نماد مدیران برجسته می باشد.

به عبارتی دستیابی به اهداف متعالی تنها برای کسب منافع شخصی نیست بلکه آثار تفکر و اندیشه های هر فرد موفق، موجب آسایش و پیشرفت جامعه بشری می باشد.

محسن شخصی خازنی

کارآفرین / ریاست پویا صنعت پارس
محسن شخصی خازنی
0
مشاوره فنی
0
پروژه انجام شده
0
برگزاری دوره های آموزشی
0
خلاقیت و طرح نو